Студенти друге године Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи, имали су прилику да 13.05.2026. године, у оквиру наставних активности на предмету "Менаџмент у туризму", обиђу хотел "Zepter" у Врњачкој Бањи у пратњи предметних наставника, проф. др Снежане Милићевић и доц. др Наташе Ђорђевић.
















