Путања

Факултет на Сајму образовања и наставних средстава у Београду

Под слоганом „Образовна Србија, успешна Србија“ , на Београдском сајму одржан је 49. Сајам образовања и наставних средстава.

На штанду Министарства просвете, науке и технолошког развоја, покровитеља Сајма, међу бројним високошколским институцијама, свој рад, студијске програме као и примере добре праксе представио је и Факултет за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи, Универзитета у Крагујевцу.

На штанду Центра за промоцију науке у оквиру Међународног сајма , представљена је издавачка делатност 124 научноистраживачких организација , (универзитети, факултети, универзитетске библиотеке, Српска академија наука и уметности са институтима САНУ, истраживачко-развојни и научни институти, стручна друштва и заводи).
Представљена су издања свих чланица Универзитета у Крагујевцу.