Путања

Упражњена места за плаћену зимску праксу 2021/22: хотел Јуниор Брзеће

Обавештавају се студенти да има упражњених радних места за плаћену зимску праксу у хотелу Јуниор Брзеће Обезбеђени су одлични услови за студенте (накнаде за рад, смештај и исхрана). Заинтересовани студенти могу послати свој CV на e-mail адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. сa назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи.

Радне позиције се нуде у сектору: Рецепције, Храна и пиће (F&B) и Хотелско домаћинство. Рок за слање биографија је недеља 1912.2021. године. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем skype-a, вибера, и сл). За додатна питања, студенти се могу обратити проф. др Снежани Милићевић, продекану за стручну праксу студената.