Путања

Плаћена зимска пракса: Гранд Хотел Торник Златибор, А хотели

Студенти који желе да обаве плаћену зимску праксу у Гранд Хотел Торнику на Златибору, могу послати свој CV на емаил f&Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. најкасније до 19.12.2020. након чега ће Вас контактирати менаџмент хотела, ради интервјуа. Обавезно назначити да сте студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Пракса би се се обављала у сектору Хране и пића у трајању од 29.12.2020 до 01.02.2020. са могућношћу сталног запослења у неком од хотела који припадају групацији "А хотели". Студентима је обезвеђена накнада за обављање праксе, смештај у оквиру хотела и исхрана. За више информација студенти се могу обратити проф. др Снежани Милићевић, продекану за организацију стручне праксе студената путем е-маила.