Посета ученика Економске школе из Параћина у оквиру програма Свет хотелијерства и туризма

У оквиру програма "Свет хотелијерства и туризма" у среду, 24.04.2024. године посетили су нас ученици и наставници Економске школе из Параћина.

Програм омогућава будућим академцима да се ближе упознају са студијским програмима које реализује факултет, пријемним испитом, студентским животом, наставницима, студентима као и могућностима у будућој каријери.

Поред презентације студијских програма, ученици су имали прилику да чују предавање на тему "Туризам као глобални феномен" које је одржала проф. др Снежана Милићевић.

Такође, ученике смо упознали са светом хотелијерства и туризма, практичним аспектима рада у хотелу, туристичким агенцијама и туристичким организацијама.

Имали су прилику да посете културно - историјске знаменитости Врњачке Бање уз пратњу професионалног туристичког водича Туристичке организације Врњачка Бања, Замак културе, Стаклени видиковац, као и хотеле "Zepter" и Фонтана.