Презентација стипендија за студије и истраживање у Немачкој

Презентацију стипендија за студије и истраживање у Немачкој
у среду, 24. маја 2023. године са почетком у 14.00 часова
у Ректорату Универзитета у Крагујевцу

На презентацији ће бити представљене информације о могућностима за студије и истраживање у Немачкој, као и DAAD стипендије за студенте и дипломце и стипендије за истраживаче, за које ће позиви за пријаву бити расписани током јула и августа.

Током презентације разговараћемо о информацијама од значаја за подношење пријаве за стипендију – планирању пројекта, писању пријаве, процесу селекције и користима које можете имати од стипендираног студијског боравка у Немачкој, а биће прилике и за дискусију.

Презентација ће бити одржана на српском језику.

Придружите нам се и на време се информишите о могућностима које Вам DAAD програми пружају!

Очекујемо Вас!