Студенти гастрономије на манифестацији „BELGRADE FOOD SHOW“

Манифестација „Belgrade food show“ која је одржана у хотелу Crowne Plaza у Београду, је јединствено дводневно окупљање купаца и дистрибутера премијум и висококвалитетних прехрамбених производа са одабраним произвођачима спремним за извоз из Србије и региона - први такав сајам и конференција у Београду и југоисточној Европи.

У престоници земље која храну производи с љубављу, с јединственим спојем различитих култура и укуса, ова манифестација је први годишњи скуп, јединствен по концепцији програма, годишњи скуп који нуди посебна искуства за све учеснике.

Конференцијски део бавио се кључним темама као што су глобални трендови, перспективе српске висококвалитетне хране, путеви до тржишта и прилика за извоз, ставови и очекивања купаца, приче о успеху.

За наше студенте гастрономског менаџмента била је ово јединствена прилика за нова знања из ове области, сусрет са еминентним светским предавачима као и присуство занимљивим предавањима и панелима.