Почетак летњег семестра школске 2021/2022. године

Настава у летњем семестру, школске 2021/2022. године, за студенте основних академских студија, почиње 14 . фебруара 2022. године, према распореду наставе, који је истакнут на сајту и огласној табли факултета.

У складу са прописаним мерама и датим препорукама, у сврху сузбијања ширења заразне болести Covid-19 и смањивања епидемиолошких ризика, предавања и вежбе на свим нивоима студија у летњем семестру школске 2021/2022. године одржаваће се у целости „onlineˮ.

Настава у летњем семестру школске 2021/2022. године на свим нивоима студија ће се одржавати преко конференцијских веза користећи платформу Microsoft Teams.

Изузетно, практична настава на студијском програму Гастрономски менаџмент ће се одржавати као редовна настава уз примену свих мера и средстава заштите.

Модел организовања наставе у току школске 2021/2022. године, биће подложан усаглашавањима и у случају потребе, одговарајућим променама.