Коначна ранг листа за упис кандидата у прву годину Основних академских студија за школску 2020/2021 (први конкурсни рок)

Студијски програми:

Хотелијерство и туризам

<<< Напомена за коначну ранг листу, студијски програм Хотелијерство и туризам (Обавезно прочитати!!!) >>>

Здравствени туризам

<<< Напомена за коначну ранг листу, студијски програм Здравствени туризам (Обавезно прочитати!!!) >>>

Гастрономски менаџмент

<<< Напомена за коначну ранг листу, студијски програм Гастрономски менаџмент (Обавезно прочитати!!!) >>>

Лица са инвалидитетом

Припадници ромске националне мањине

Кандидати који  су положили пријемни испит , а не успеју да се упишу на студијски програм Хотелијерство и туризам (налазе се испод црте), могу  се уписати  на упражњена места  студијског програма основних академских студија  Здравствени туризам, односно Гастрономски менаџмент.
Кандидати који су стекли право да упишу прву годину основних академских студија у академској 2020/2021. години, подносе следећа документа:

• Извод из матичне књиге рођених (оригинал),
  • Сведочанства за сва четири завршена разреда средње школе (оригинали),
  • Диплому о положеном завршном, односно матурском испиту (оригинал),
  • Два обрасца „ШВ-20“, попуњена штампаним словима ћирилицом-добијају се на шалтеру студентске службе,
  • Две фотографије формата 3,5x4,5цм и једну формата 2x2,5 цм,
  • Индекс - добија се на шалтеру Студентске службе,
  • Изјаву о упису наставних предмета за које се студент опредељује  у школској 2020/2021. години,
  • Доказ о уплати накнаде на име трошкова уписа. Накнада у износу од 3.000 динара се уплаћује на жиро рачун Факултета, број: 840-2083666-04, са моделом 97 и позивом на број: 051001.
  • Доказ о уплати школарине за студенте који сами финансирају своје студије. Годишња школарина (за уписаних 60 ЕСПБ) износи 80.000 динара, а уплаћује се на жиро рачун Факултета, број: 840-2083666-04, са моделом 97 и позивом на број: 051001.

Школарина се може уплатити на  4 једнаке рате и то према следећој динамици:

• прва рата у висини од 1/4 укупног износа школарине, уплаћује се приликом уписа,
  • друга рата у висини од 1/4 укупног износа школарине, уплаћује се од 26. до 30. октобра 2020. године,
  • трећа рата у висини од 1/4 укупног износа школарине, уплаћује се од 4. до 8. јануара 2021. године,
  • четврта рата у висини од 1/4 укупног износа школарине, уплаћује се од 5. до 9. априла 2021. године.