Mona Plaza Златибор

Subject: Studenti koji su bili na praksi sa Fakulteta za Hotelijerstvo i Turizam Vrnjacka Banja, Mona Plaza Zlatibor

To: natasa djordjevic

Postovana,

Zelim da Vam se zahvalim i da Vam prenesem par utisaka vezano za studente koji su bili kod nas na letnjoj praksi, Nadji Tomasevic i Urosu Milosavljevicu. Za oba studenta imam samo reci hvale. Oboje su veoma uredni, vredni i zainteresovani za  posao. Dolazili su na vreme u smenu, bili zainteresovani za svakodnevnu organizaciju rada, vredno ucili i odradjivali sve zadatke, koji su pred njih stavljani. Uros se posebno istakao, radeci u hladnoj kuhinji i poslasticarnici, cesto je i svojevoljno ostajao posle smene ili dolazio i ranije, raspolozen za rad, a istovremeno i za dalje ucenje kroz razgovor sa mnom i ostalim iskusnim kolegama. Nista manje ne bih mogao da kazem ni za Nadju.

Jos jednom, zahvaljujem sa na saradnji, sa njima cemo ostati u kontaktu, jer su za danasnje vreme stvarno vredna i izvanredna deca, koju bih ponovo voleo da vidim kod nas na praksi, a kasnije mozda kao i deo svoje ekipe, zaposlene u kuhinji. Njihova pomoc i rad su nam bili od neprocenjive vrednosti kroz celu letnju sezonu, koja je bila veoma jaka i turbulentna, za dosta posla i izazova.Jos jednom, sve reci hvale za oba studenta, izgradice se u velike kuvare i sefove i jos vece ljude.

S' postovanjem

Stanojević Aleksandar | Executive Chef - Šef kuhinje