Хотел Слатина Врњачка Бања

За       snezana.milicevic
Датум   2021-09-23 08:38

Poštovane profesorke,
pre svega da vam se zahvalim na izuzetnoj saradnji i ove godine u realizaciji stručne prakse. Studenti su pokazali izuzetnu volju za učenjem i ambiciju za daljim usavršavanjem, kao i spremnost za rad. Studenti su praksu obavljali u periodu od mesec dana i to u različitim sektorima (F&B, Front desk, Housekeeping) kako bi dobili kompletniju predstavu o tome kako funkcioniše hotelsko preduzeće, i pre svega da shvate da je hotel jedan lanac sačinjen od karika (sektora) koji moraju da funkcionišu zajedno da bi gosti i svi ostali bili zadovoljni.
Izdvojio bih vremena da pohvalim studentkinju Bojanu Bojović koja je pokazala najveću profesionalnost, spremnost za sticanje novih znanja i izuzetan osećaj za uslugu. Naravno, još jednom kažem, zadovoljni smo svim studentima.
Što se tiče sledeće godine, verovatno ćemo imati nekih promena vezanih za broj studenata, trajanje prakse itd ali svakako je za to još rano, i očekujem tamo na proleće da se vidimo i napravimo novi plan.
Još jednom, hvala vama na podršci i nadam se da ste i vi zadovoljni sa naše strane.
Srdačan pozdrav