Предаја дневника праксе - документација

Обавештавају се сви студенти који су обавили стручну праксу, којима је пракса обавезна, као и студенти којима пракса није обавезна по студијском програму, да закључно са 11.09.2023. године, студентској служби морају предати следећу документацију:

I Студенти прве, друге и треће године студија:

- Потврду о обављеној стручној пракси, обавезно печатирану и потписану од стране ментора.
- Потврду о урађеном семинарском раду из било ког наставног предмета са одговарајуће године студија, обавезно потписану од стране предметног наставника.

II Студенти четврте године:

- Потврду о обављеној стручној пракси обавезно печатирну и потписану од стране ментора.

Студентима којима пракса носи одговарајући број ЕСПБ, а у наведеном року не предају дневник праксе, на ранг листи за упис године неће бити евидентирани ови ЕСПБ.