Плаћена пракса 2022 – Хотел Iberostar Bellevue, Бечићи, Црна Гора

Студенти који желе да обаве вишемесечну плаћену летњу праксу (минимум 2 и по месеца) од јуна до септембра 2022. у хотелу Iberostar Bellevue у Бечићима у Црној Гори, могу послати свој CV (са бројем телефона) на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Рецепција, Храна и пиће (F&B) и Домаћинство. Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад (уз могућност бонуса и плаћања прековременог рада), смештај, исхрана (три оброка), корпоративне униформе, радна и боравишна дозвола у Црној Гори (о трошку хотела), пријава на здравствено и пензионо осигурање, рефундација трошкова превоза у висини повратне аутобуске карте, плаћена санитарна књижица (за радне позиције на којима је неопходна), и здравствено осигурање, које обухвата и Covid осигурање (у случају да се студент зарази вирусом обезбедјена је лекарска нега и место за изолацију, а храна и потребштине ће му се редовно доставаљати). Хотел ће такође рефундирати трошкове тестирања, уколико епидемиолошке мере у тренутку доласка у Црну Гору буду захтевале да студент има антигенски (или неки други тест за особе које нису вакцинисане). За више информација студенти се могу обратити проф. др Снежани Милићевић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..