Плаћена пракса 2022 – Хотел Akapulco, Сутоморе, Црна Гора

Студенти који желе да обаве вишемесечну плаћену летњу праксу од 15.06-15.09.2022. у хотелу Аkаpulco у Сутомору у Црној Гори, могу послати свој CV (са бројем телефона) на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Храна и пиће (F&B). Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај, исхрана (два оброка) и здравствено осигурање, које обухвата и Covid осигурање. За више информација студенти се могу обратити доц. др Весни Миловановић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..