Плаћена пракса 2022 – Угоститељски објекти Крушо, Херцег Нови, Црна Гора

Студенти смера Гастрономски менаџмент који желе да обаве вишемесечну плаћену летњу праксу од јуна до септембра 2022. у угоститељским објектима Крушо Херцег Нови у Црној Гори, могу послати свој CV (са бројем телефона) власнику објеката Слободану Радовићу на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.  (00382-69-030-535) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Храна и пиће (F&B). Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће власник објеката обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај, исхрана, радна и боравишна дозвола у Црној Гори (о трошку угоститељског објекта), рефундација трошкова превоза у висини повратне аутобуске карте и здравствено осигурање, које обухвата и Covid осигурање (у случају заражавања вирусом обезбедјена је лекарска нега и место за изолацију). За више информација студенти се могу обратити доц. др Дејану Секулићу, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..