Плаћена пракса 2022 – Хотел Мона, Златибор

Студенти који желе да обаве двомесечну плаћену летњу праксу у јулу и августу 2022. у хотелу Мона Златибор, могу послати свој CV (са бројем телефона) на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. са назнаком „Конкурс за стручну праксу - Врњачка Бања“. Радне позиције су у сектору Рецепција, Храна и пиће (F&B) и Домаћинство. Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај и исхрана. За више информација студенти се могу обратити асистенту Наташи Ђорђевић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..