Плаћена пракса 2022 - Хотел Pegaz Врњачка Бања

Студенти који желе да обаве двомесечну плаћену летњу праксу (може и дуже) од јуна до септембра 2022. у хотелу Pegaz, Врњачка Бања, могу послати свој CV (са бројем телефона) F&B менаџеру хотела Слободану Стевићу на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 064-649-5906) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Рецепција, Домаћинство, Храна и пиће (F&B), Wellness и Администрација. Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад и исхрана. За више информација студенти се могу обратити доц. др Дејану Секулићу, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..