Плаћена пракса 2022 - Хотел Краљеви чардаци Копаоник

Студенти који желе да обаве вишемесечну плаћену летњу праксу од средине јуна до средине септембра 2022. у хотелу Краљеви Чардаци, Копаоник, могу послати свој CV (са бројем телефона) F&B менаџеру хотела Срђану Младеновићу на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.  са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Храна и пиће (F&B). Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај и исхрана. За више информација студенти се могу обратити асистенту Наташи Ђорђевић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..