Плаћена пракса 2022 - Хотел Mujen Lux Копаоник

Студенти који желе да обаве двомесечну плаћену летњу праксу у јулу и августу 2022. у хотелу Mujеn Lux, Копаоник, могу послати свој CV (са бројем телефона) генералном менаџеру хотела Наташи Васовић на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 064-869-7817) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Рецепција, Домаћинство, Храна и пиће (F&B) и Wellness. Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај и исхрана. За више информација студенти се могу обратити асистенту Наташи Ђорђевић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..