Плаћена пракса 2022 – Хотел Лепенски Вир, Доњи Милановац

Студенти који желе да обаве двомесечну плаћену летњу праксу од краја јуна до краја августа 2022. у хотелу Лепенски Вир, Доњи Милановац, могу послати свој CV (са бројем телефона) управнику хотела Снежани Черчелановић на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 063-596-728) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Храна и пиће (F&B) и Домаћинство. Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај и исхрана. За више информација студенти се могу обратити доц. др Немањи Пантићу, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..