Плаћена пракса 2022 – Silver Lake Resort, Сребрно језеро

Студенти који желе да обаве двомесечну летњу праксу у јулу и августу 2022. у Silver Lake Resort-u Сребрно језеро, могу послати свој CV представнику хотела Сањи Јевтић на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Радне позиције су у сектору Храна и пиће (F&B). Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока ће менаџмент хотела обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај и исхрана. За више информација студенти се могу обратити проф. др Тањи Станишић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..