Плаћена пракса 2022 – Етно село Голијски конаци, Голија

Студенти који желе да обаве двомесечну плаћену летњу праксу у јулу и августу 2022. у етно селу Голијски конаци, Голија, могу послати свој CV (са бројем телефона) власнику објекта Драшку Милосављевић на e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (моб: 064/242-9906) са назнаком да су студенти Факултета за хотелијерство и туризам у Врњачкој Бањи. Рок за слање биографија је четвртак 17.03.2022. Након тог рока власник ће обавити интервју са сваким студентом (путем телефона, skype-a, vibera, и сл). Студентима је обезбеђена накнада за рад, смештај и исхрана. За више информација студенти се могу обратити асистенту Наташи Ђорђевић, руководиоцу стручне праксе студената, путем mail-a Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..