Универзитет у Крагујевцу доделио признања за најбоље научнице у 2023. години

Поводом обележавања Међународног дана жена и девојака у науци, 12. фебруара 2024. године у Свечаној сали Универзитета у Крагујевцу додељена су признања за најбоље научнице са 12 факултета Универзитета у Крагујевцу и Института за информационе технологије Крагујевац, које су оствариле највише резултата у научно - истраживачком раду у протеклој години.

Признања најбољим научницама уручио је ректор Универзитета у Крагујевцу проф. др Ненад Филиповић, који је овом приликом истакао да је положај жена и њихов допринос науци веома битан за развој Универзитета у Крагујевцу и да је овај вид признања истовремено подстрек да и убудуће остварују значајне научноистраживачке резултате.

Међу добитницама признања за најбољу научницу Универзитета у Крагујевцу је и наша колегиница др Јасмина Огњановић, доцент.

Више о овом догађају можете видети на линку: преузимање.